Het gebruik van geografische informatie op websites vraagt in veel gevallen om de ondersteuning van GIS-specialisten. Met GeoCMS verandert dit! Met deze extensie plaatst u zonder kennis van GIS een gedetailleerde kaart. Ongeacht welk CMS u gebruikt en conform de overheid webrichtlijnen.
Het inzetten van kaartmateriaal op websites of in uw content management systeem (CMS) kan in vele gevallen bijdragen aan het verduidelijken van informatie. Vaak is er bij een provincie wel een grote hoeveelheid kaartmateriaal voor handen, maar vraagt het inzetten van deze geografische informatie op websites in veel gevallen om de ondersteuning van GIS specialisten of programmeurs.
Om het inzetten van GIS op uw website te vereenvoudigen is een pakket nodig waarbij u zonder technische kennis van GIS een gedetailleerde kaart met specifieke kaartlagen op uw website kunt zitten. Toegankelijk voor iedereen, ongeacht welk content management systeem u gebruikt.
De ZwemWaterkwaliteitApplicatie (ZWApp) is een nieuwe toepassing en is ontwikkeld om het zwemwaterkwaliteitsproces te verbeteren om makkelijker te kunnen communiceren. De applicatie is een nieuwe beheeromgeving waar zowel waterschappen als provincies in kunnen werken. Het proces rondom de zwemwaterkwaliteit kan door deze verbeteringen efficiënter worden toegepast.
Esri Nederland biedt oplossingen, gebaseerd op ArcGIS. Dankzij onze branchekennis kunnen wij hoogwaardige producten en diensten op het gebied van geografische informatiesystemen (GIS) leveren.
De ZwemWaterkwaliteitApplicatie (ZWApp) is een nieuwe toepassing en is ontwikkeld om het zwemwaterkwaliteitsproces te verbeteren om makkelijker te kunnen communiceren. De applicatie is een nieuwe beheeromgeving waar zowel waterschappen als provincies in kunnen werken. Het proces rondom de zwemwaterkwaliteit kan door deze verbeteringen efficiënter worden toegepast. Het is dus niet langer nodig heen en weer te e-mailen, in afwachting te zijn van een beoordeling of gegevens in verschillende bestanden bij te werken. Het invoeren, verwerken en aanpassen van gegevens in de ZwemWaterKwaliteitApplicatie vindt immers plaats in dezelfde omgeving als die van de beoordeling en uitgifte. Hierdoor is de kans op miscommunicatie een stuk kleiner en kan sneller en efficiënter gewerkt worden.
Wilt u meer informatie of een demo over de ZWApp? Neem vrijblijvend contact op.
GeoCMS is een product van alterNET en Esri Nederland. De kaartinformatie komt vanuit ArcGIS server, waarbij de userinterface als motor het TYPO3 framework gebruikt.
Via elke webbrowser kan een specifiek kaartje worden samengesteld. Een intuïtieve gebruikersinterface vormt een gemakkelijk instrument om in luttele seconden een kaart met specifieke meta informatie samen te stellen. De op deze manier samengestelde kaart kan vervolgens opgenomen worden in elk content management systeem of website.
Het succes van GeoCMS zit in de laagdrempeligheid. De integratie van verschillende databronnen (bijvoorbeeld de plaats van lantaarnpalen, groenvoorzieningen, of brandgevaarlijke objecten) en kaarten is tot op heden voorbehouden aan specialisten. De nagenoeg grootschalige afwezigheid op websites van geavanceerde interactieve en gedetailleerde kaarten toont dit aan.
De kaarten die wij gebruiken voor GeoCMS zijn accuraat. Dit gecombineerd met de gebruikersvriendelijke interface biedt redacteuren de mogelijkheid gedetailleerde kaarten met metadata te integreren op een website.
GeoCMS biedt vanaf versie 2 een groot aantal mogelijkheden:
Al deze opties zijn door redacteuren zonder technische kennis samen te stellen.
Bekijk onderstaand filmpje met korte uitleg
Probeer via onze GeoCMS-demo het product uit. U logt hier in met :
username: demo
password: demo
Kies voor minimaps om een kaart aan te maken of te bewerken.
Esri Nederland
T: +31 (0)10 217 07 00
E: overheid@esri.nl
|
Copyright © 2012 Esri Nederland | Esri Nederland B.V. |