Skip to Content

Programma woensdag 18 september

Hieronder vindt u het volledige programma van de woensdag. Klik hier voor het programma van donderdag 19 september. 

08.30 - 09.30 uur Ontvangst
09.30 - 12.30 uur Plenair programma - de woensdagochtend staat in het teken van het thema innovatie op product- en procesgebied. Sprekers van onder meer ProRail en Verheij Integrale groenzorg vertellen over innovatie binnen hun eigen organisatie, waarbij ze ingaan op de resultaten, de uitdagingen en hoe ze hiermee omgaan. Pauze en beursbezoek van 11.00 - 11.30 uur
12.30 - 14.00 uur Lunchpauze en beursbezoek
14.00 - 14.30 uur

Parallelle sessies

Hoe BIM en GIS elkaar versterken in infrastructurele bouwprojecten
Paulus Eckhardt (Ballast Nedam Infra Projects)

Innovatie in kwaliteitsmanagement
William Versteeg en Fokke van der Velde (Sandd)

Generiek inspecteren in de openbare ruimte
Guido van der Kolk en Werner Stuurman (Waterschap Hollandse Delta)

Samenwerking tussen aardrijkskundedocenten en GIS-specialisten
Tim Favier (Universiteit Utrecht)

Overstappen op ArcGIS Pro, waarom?
Wendy Ruiterman en Jan-Willem Kosten (Esri Nederland)

Digitaliseren van veldwerkprocessen met ArcGIS-apps
Marina Bösche en Tim Brouwer (Esri Nederland)

Expert round table: Consumentengedrag beter begrijpen met locatiegegevens
Let op: de round table is van 14.00 - 15.15 uur

14.30 - 14.45 uur Wisseltijd
14.45 - 15.15 uur

Parallelle sessies

Bouwen op ArcGIS Online: een procesbrede aanpak
Lars de Vries (Omkeere)

Locatiegegevens voor een duurzame sociale huursector
Linda Groenen (Atriensis)

Op weg naar een digitale buitendienst
Jeroen Muller en Amin El Moubarik (Provincie Zuid-Holland)

Opleiden voor het werkveld van de toekomst met ArcGIS
Arjan van Erk (Helicon)

BIM-modellen in ArcGIS: analyseren en delen op het web
Marleen Mulder en Cathelijne Kleijwegt (Esri Nederland)

Machine learning en ArcGIS: aanpak aan de hand van business cases
Maartje Holtslag en Bart Koffeman (Esri Nederland)

15.15 - 15.45 uur Pauze en beursbezoek
15.45 - 16.15 uur

Parallelle sessies

Van veldwerk tot virtual reality
Coen Schilderman (Tauw) en Chris Schuren (Signify)

Location Intelligence voor uw organisatie
Miguel Lesy (Esri Nederland)

Digitale transformatie met de kaart: hoe dan?
Judith Janssen en Tamara van der Doorn (Waterschap Rijn en IJssel)

De betekenis van de nieuwe toenemende waarde van geo-data 
Kees Jansen (Aeres)

What's new in ArcGIS Content: 4orange en OpenStreetMap
Ellen van den Berg en Glenn Heeres (Esri Nederland)

Van dronedata naar informatieproduct
Frans Keijzer en Egbert Moerland (Esri Nederland)

Expert round table: BIM en GIS als onderdeel in het bouw- en beheerproces
Schiphol Group en Esri Nederland
Let op: de round table is van 15.45 - 17.00 uur

16.15 - 16.30 uur Wisseltijd
16.30 - 17.00 uur

Parallelle sessies

Geo: kennis op maat door BRO-data
Tjaart Vos (Rijkswaterstaat) en Martin Peersmann (Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties)

Ken het profiel van uw eigen verzorgingsgebied
Joyce Lopulalan (4orange)

Intrede dashboards bij digitale transformatie van de brandweer
Coen Nengerman (Spatial Explores), Jaap Smit (Veiligheidsregio IJsselland) en Wyko Coopman (Ruimteschepper)

De eerste kennismaking met ArcGIS...
Gosse van der Meer (Radboud Universiteit)

Cartografie: ArcGIS Pro en Vector Style Editor
Ruben Bruijning en Willem Jan Vierbergen (Esri Nederland)

Exploratieve data-analyse met Insights for ArcGIS
Jorien Posthouwer en Willem Vlot (Esri Nederland)

17.00 - 18.00 uur Borrel en beursbezoek